Menu

 

HAKL výroba – prodej – servis


Sídlo firmy se nachází v Ivanke pri Dunaji (cca 8 km od Bratislavy). S výstavbou výrobního komplexu začalo v roce 1996. Dnes jsou v provozu kompletní haly o rozloze více než 1000 m², ve kterých je umístěna výroba, sklady a prodejna. Součástí komplexu je i dvoupatrová administrativní budova, ve které je školící středisko, obchodní oddělení a vedení firmy. Filozofie výroby produktů značky HAKL je postavena na propracovaném výrobním procesu od prvotní myšlenky využitelnosti produktu, přes design, výrobu až po jeho spolehlivou funkčnost. Vybudovaný servis s dostupnými náhradními díly v rámci ČR a zaškolení pracovníci podpory prodeje jsou základem služeb, které standardně poskytujeme našim zákazníkům.
Naše zkušenosti s více než dvacetiletou tradicí prodeje v Čechách a na Slovensku nás opravňují konstatovat, že firma HAKL má vybudované pevné místo na trhu.

 


 

ENERGETICKÉ TŘÍDY

Dlouholeté zkušenosti ve výrobě a vývoji ohřívačů vody umožnily společnosti HAKL snadno naplnit přísné podmínky uložené Evropskou unií v oblasti označování výrobků energetickými štítky. To, že tuto povinnost bereme vážně, deklaruje i spolupráce se zkušebním ústavem SZU s.p. se sídlem v Brně, který prokázal zařazení ohřívačů vyráběných společností HAKL do nejúspornější energetické třídy.

Používání energetických štítků při označování elektrických spotřebičů je v Evropské unii známo již více než 15 let, avšak od 26. září 2015 je potřebné na základě směrnice ErP (Energy related Product) i označování výrobků pro ohřev vody. Jelikož cílem všech těchto legislativních procesů je naplnění strategie 20/20/20 pojednávající o snížení spotřeby energie, zvýšení podílu používání obnovitelné energie a snížení emisí skleníkových plynů, je pro nás ve společnosti HAKL důležité vyrábět a prodávat produkty šetrné k životnímu prostředí.

 

Popis energetického štítku:

 1. Název výrobce, dodavatele nebo jeho ochranná známka
 2. Identifikační název konkrétního modelu
 3. Funkce ohřevu vody včetně deklarovaného zátěžového profilu
 4. Třída energetické účinnosti ohřevu vody
 5. Roční spotřeba elektrické energie v kWh ve formě konečné energie zaokrouhlené na nejbližší celé číslo
 6. Vnitřní hladina akustického výkonu v LWA vyjádřená v dB zaokrouhlená na nejbližší celé číslo
 7. Kalendární rok, ve kterém byl štítek vytvořen
 8. Označení nařízení v přenesené pravomoci komise (EU) určujícího vzhled a údaje na energetickém štítku.

 


 

   

Informace o zpracování osobních údajů "GDPR"

Společnost HAKL heating s.r.o. má implementovaná opatření v souladu s požadavky podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR), které zajišťují ochranu důvěrnosti, integrity a zajištění dostupnosti osobních údajů. Společnost HA-KL s.r.o. řídí bezpečnostní rizika tak, aby se nemohly realizovat hrozby a nebyly zneužity osobní údaje.

 


 

 

 • Servis a tech. podpora

  +420 603 443 454 

  kopako.servis@email.cz

  V pracovních dnech v čase od 8.30–16.30 hod.

 • Zákaznícká infolinka

  +420 603 767 883 

  obchod@haklcz.cz

  V pracovních dnech v čase od 7.30–15.00hod.

 • Dopravní a balné zdarma,

  platí pro nákup přes      E-shop při objednávce  nad 1000 Kč.

 • Zboží skladem

  expedujeme do 24 hod.

  při objednávkach zaslaných do 11.00 hod.

  v daném dni